Doprovodný program

Naše produkce pro vás připravuje množství zajímavých kapel, večerní programy s DJ, ale především dopolední a odpolední program pro děti i jejich rodiče. Nebudou chybět divadelní představení ani vystoupení pouličních umělců.

Pátek 25. 11. 2016
16:00 – Otevření adventních trhů pro děti i dospělé - Divadlo Studna - Byla cesta byla 
ušlapaná
18:00 – Koncert Band of Heysek
19:00 – Oficiální zahájení adventních trhů
19:30 – Koncert Ginger Head
21:00 – DJ

Sobota 26. 11. 2016
14:30 – Divadlo Plyšového medvídka – Hanácké betlémek - divadelní představení pro děti
16:00 -  Koncert New Mour
18:00 -  Koncert Hoochie Coochie Band
21:00 -  DJ

Neděle 27. 11. 2016
14:30 – Divadlo bez pravidel – Smolařínek - divadelní představení pro děti
16:00 - Koncert Lee Banda
18:00 - Koncert SBB
21:00 – DJ

Pondělí 28. 11. 2016
14:00 – Pěvecké vystoupení žáků ze Střední školy umělecko-manažerské
16:00 – Vánoční hra na klarinet Josefa Krajčoviče
18:00 – Koncert Yasinski
19:00 – Koncert Jiřího Hály
21:00 – DJ

Úterý 29. 11. 2016
16:00 – Koncert Petry Göbelové
18:00 – Koncert Ať se snaží ona
19:00 – Koncert Jáma s hranostajem
21:00 – DJ

Středa 30. 11. 2016
14:00 – Vystoupení skupiny Souflé z Gymnázia Pavla Křížkovského s uměleckou profilací
16:00 – Lidová harmonikářka Tereza Škrháková
18:00 – Koncert Polaris
20:00 – DJ

Čtvrtek 01. 12. 2016
16:00 – Koncert No Tiddlers
18:00 – Koncert Polaris
20:00 – DJ

Pátek 02. 12. 2016
16:30 – Folklorní vystoupení souboru Děcka ze Skoronic
18:00 – Koncert Jiří Konvrzek
19:00 – Koncert Bloody Mary
20:00 – DJ

Sobota 03. 12. 2016
14:30 – Divadlo bez pravidel – Lavička -  divadelní představení pro děti
16:00  - Koncert Undercover – Alanis Morissette tribute band
18:00 – Koncert The Blu´s Ravens
21:00 –  DJ


Neděle 04. 12. 2016
14:00 – Divadlo Špílberg - Králíci z klobouku - divadelní představení pro děti
16:00 – Koncert Dextreat
18:00 – Koncert Andy Marshall Band
21:00  - DJ

Pondělí 05. 12. 2016
14:00 – Pěvecké vystoupení žáků ze Střední školy umělecko-manažerské
16:00 – Vánoční hra na klarinet Jozefa Krajčoviče
18:00 – Koncert Tři masa
19:00 – Koncert Korajunglejazz
21:00 – DJ

Úterý 06. 12. 2016
14:00 – Vystoupení skupiny Souflé z Gymnázia Pavla Křížkovského s uměleckou profilací
16:00 – Koncert No Tiddlers 
18:00 – Koncert Oakland sisters 
21:00 – DJ
 
Středa 07. 12. 2016 
14:00 -  Pěvecké vystoupení žáků ze Střední školy umělecko-manažerské 
16:00 – Lidová harmonikářka Tereza Škrháková 
18:00 – Vánoční swingová tančírna pod taktovkou Swing Wings

Čtvrtek 08. 12. 2016 
16:00 – Klavírní koncert Nikol Bókové 
18:00 – Koncert Payanoia 
21:00 – DJ 

Pátek 09. 12. 2016 
13:00 – Vánoční pohlazení 
16:00 – Drumline PARTY DIDDLERS 
18:00 – Koncert Lidoop 
21:00 – DJ 

Sobota 10. 12. 2016 
13:00 -  VIDA Park show – Vytěž Princip 
14:00 – Drumline PARTY DIDDLERS 
14:30 – Divadlo Bedruňka – Vánoční dárek -  divadelní představení pro děti 
16:00 – Koncert Bluesweiser 
18:00 – Koncert Discokoule 

Neděle 11. 12. 2016 
13:00 –VIDA Park show – Vytěž Princip 
14:30 – Dřevěné divadlo – Vánoční příběh, aneb cesta do Betléma 
16:00 – Koncert Blues Groove 
18:00 – Koncert Backsight 
Pondělí 12. 12. 2016
14:00 – Vystoupení skupiny Soufflé z Gymnázia Pavla Křížkovského s uměleckou profilací
16:00 – Koncert No Tiddlers
18:00 – Koncert Bazztaarklan


Úterý 13. 12. 2016
16:00 – Koncert Pety Göbelové
18:00 – Koncert Hladolet

Středa 14. 12. 2016
14:00 – Pěvecké vystoupení žáků ze Střední školy umělecko-manažerské
16:00 – Vánoční hra na klarinet Jozefa Krajčoviče
18:00 – Tančírna New Hustle style


Čtvrtek 15. 12. 2016
16:00 – Klavírní koncert Magdaleny Hrudové
18:00 – Koncert The Young Pekáč Mojmír Bártka
19:30 - Tančírna ve stylu Salsy, Bachaty a dalších tanců

Pátek 16. 12. 2016
16:00 – Vánoční hra na klarinet Jozefa Krajčoviče
18:00 – Koncert The Muxx
19:00 – Koncert Animal Farm
21:00 – DJ

Sobota 17. 12. 2016
13:30 -  VIDA Park show – Vytěž Princip
14:30 – Řád červených nosů –  Vánoční povídání o pejskovi a kočičce - divadelní 
představení pro děti
18:00 – Divadlo Polárka – divadelní představení Polárka nad Betlémem
20:00 – Koncert Ant Attack

Neděle 18. 12. 2016
13:30 -  VIDA Park show – Vytěž Princip
14:00 – Folklorní vystoupení souboru Děcka ze Skoronic
15:30 -  Divadlo Paravánek – Vánočníček - divadelní představení pro děti
18:00  - Divadlo Polárka – divadelní představení Polárka nad Betlémem
20:00 -  Koncert K.R. Banda
Pondělí 19. 12. 2016
14:00 – Vystoupení skupiny Soufflé z Gymnázia Pavla Křížkovského s uměleckou profilací
16:00 - Kapela Zimour
18:00 – Koncert Tom Jegr and Gang
21:00 -  DJ

Úterý 20. 12. 2016
14:00 – Vystoupení skupiny Soufflé z Gymnázia Pavla Křížkovského s uměleckou profilací
16:00 – Lidová harmonikářka Tereza Škrháková
18:00 – Divadlo Polárka – divadelní představení Polárka nad Betlémem
20:00 – Koncert Podjezd
21:00 – Koncert Blues Station

Středa 21. 12. 2016
14:00 – Vystoupení skupiny Soufflé z Gymnázia Pavla Křížkovského s uměleckou profilací
16:00 – Vánoční hra na klarinet Jozefa Krajčoviče
18:00 – Divadlo Polárka – divadelní představení Polárka nad Betlémem
21:00 – DJ

Čtvrtek 22. 12. 2016
14:00 – Exhibiční show Mantily Brno - moderní a estetická gymnastika
16:00 – Vánoční vystoupení Zuzany Němečkové
18:00 – Divadlo Polárka – divadelní představení Polárka nad Betlémem
20:00 – Koncert Entropies
21:00 – DJ


Pátek 23. 12. 2016
14:00 – Megafon
16:00 – Koncert Cream & Hendrix Cover Band
19:00 – Koncert Kulturní Úderka
20:00 – Oficiální zakončení


Změna programu vyhrazena!
Vstup zdarma.
Program se koná za každého počasí!